Proteinová neboli ketogenní dieta

Zatím jste neslyšeli o těchto názvech? Každý preferujeme něco jiného. Něco jiného máme rádi na jídlo, něco jiného se nám líbí, něco jiného si pořizujeme domů, něco jiného preferujeme celkově v životě. Od toho se odvíjí naše přirozenost, jenomže co když nám tu naši přirozenost něco negativním způsobem ovlivňuje? Třeba nadváha nebo obezita? Nebo jen nějaká ta kila navíc, která se snažíme shodit už pár let a stále se nám to nedaří? V některých případech shodíme pár kilogramů, ale po nějakém čase se kila objeví zase zpátky. S takzvaným jo-jo efektem se setkalo již mnoho z nás.
žena s tmavými vlasy v culíku
Na úžasnou hubnoucí metodu přišel harvardský profesor George L. Blackburn, který zkoumal štěpení tuků v lidském organismu. Přišel na to, že pod stavem zvaným ketóza, která je pro tělo naprosto přirozená a je tedy žádoucím projevem lidského organismu, se štěpí tuky, které následně tělo spotřebovává a další tuky si neukládá a to díky vyváženému jídelníčku. Ketózu totiž navodíte jedině tak, že budete jíst jídla bohatá na proteiny a bílkoviny, ale naopak z jídelníčku omezíte ty, které obsahují sacharidy a tuky.
hubená žena v riflích
Ve většině případů jsou to právě ženy, které jsou se svým zevnějškem nespokojené. Nelíbí se jim určité partie na jejich těle, některé mají velké boky, jiné mají tuk v oblasti bříška, některé na pažích, rukách či nohách. Každá žena si přeje být krásná, o tom není pochyb a konečně se to každé ženě může podařit. Buďte se svým tělem a zevnějškem zase spokojená.
Keto dieta pro ženy je vhodný nástroj, jak toho můžete dosáhnout a to bez pocitu hladu, bez špatné nálady, protože naopak se může dostavit až euforická nebo dobrá nálada. Bez drastického hladovění, protože jídel máte několik za den, bez nutnosti cvičení a bez jo-jo efektu. Žádná kila se vám nevrátí.
prostřený stůj plný talířků a jídel

Co můžete očekávat?


1) Garantovaný výsledek
2) Žádné chutě na sladké
3) Vyvážené pokrmy
4) Všechny potřebné vitamíny, minerály a živiny
5) Jídla bohatá na chuť i vůni
6) Žádný jo-jo efekt
7) Žádné hladovění
8) Časté přijímání potravy
9) Dobrá nálada
10) Snížení cholesterolu v krvi
11) Snížení tuků
12) Svalová hmota však zůstane zachována
13) Detoxikace tělesného organismu