Exit game Praha

Vstupte o místnosti, ze které se dostanete ven jenom, když budete vzájemně spolupracovat, objevíte indicie a splníte všechno, co od vás chce. Nebojte se, pokud byste se někde zasekli, můžete požádat o nápovědy nebo my vám pomůžeme. Můžete to dát ale i bez nápovědy a můžete se tak svým výkonem zapsat do naší knihy rekordů, kde máme napsáno, komu všemu se tohle povedlo, jak rychle se to povedlo a tak dále. Vyberte si podle vlastního uvážení skupinu, která bude mít dva až pět členů a podle toho si sami vyberte, určitě to bude jedinečné a opravdu si tohle užijete, protože o tom tohle všechno je. Jde o to, že tohle patří mezi netradiční zážitky.
zámek s klíčema
Zkusíte si sami na sobě, jak jste dobří, jak rozumíte nápovědám, jak pracujete v týmu, jak vyřešíte indicie, jak přemýšlíte a uvidíte, jestli jste v tom dobře či ne. Tyhle exit game Praha jsou tou nejideálnější volbou pro tyhle všechny klienty, kteří mají rádi záhady a zábavy a také ostatní možnosti. Je to doslova hra s časem. Jakmile se za vámi dveře zavřou, tak už je otevřete jenom spojenými silami a vaší chytrostí.
přesýpací hodiny na novinách

Logická hra

Jestli jste vždycky, když jste byli malí, rádi hráli nejrůznější online počítačové hry a další logické hry, které byly plné záhad a tak dále. Určitě byste si tohle měli sami zažít minimálně jednou za život. Zkuste to. Navíc když si cenu rozděláte třeba mezi všechny členy, tak vám to na osobu nevyjde zase tak drahé, jak si třeba myslíte, že to může být drahé. Je důležité udělat si včasnou rezervaci, protože tahle únikovka je oblíbená a jezde hodně žádaní, tak abyste se pak nedivili, že není místo a tak dále. My vám dáme všechno, co budete potřebovat vědět. Na začátku dostanete potřebné instrukce, vše vám bude vysvětleno včetně příběhu a můžete se do toho pustit. Nemáte co ztratit. Získáte zkušenosti a budete mít zase o zážitek navíc ve své sbírce.