Zabavte své ratolesti a doveďte je ke každodennímu smysluplnému pohybu

Malé děti mají mnoho energie, potvrdí to jistě každý rodič. Zabavit je občas nebývá snadné. Pokud máte zahradu, spojte zábavu a pohyb v jedno. Vaše děti určitě potěší, pořídíte-li jim trampolínu. V posledních letech se stává doslova hitem. Neváhejte tedy ani minutu.
Trampolína 305 je svoji velikostí ideální. Ani malá, ani velká, zkrátka akorát. Menší varianty neposkytují dostatek prostoru a ty větší zase na zahradě zaberou spoustu místa. Co je důležité, že její konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, konkrétně z pozinkovaných ocelových trubek a představuje vysokou pevnost a odolnost.

Kvalita, na kterou se lze spolehnout

Bezpečnost vašich dětí zajišťuje nejen kvalitní konstrukce, ale i ochranné polstrování pružin po celém obvodu. Toto polstrování určitě používejte, zabrání se tím nehodě v podobě zaseknutí nohy v pružinách.
Dále je velmi vhodné použít i přidanou ochrannou síť, která při skoku zabrání vypadnutí osoby mimo prostor trampolíny, což bývají jedny z nejhorších úrazů.
Celý set tedy obsahuje konstrukci, skákací plochu a pružiny, ochranné polstrování, síť a celokovový žebřík, po kterém děti snadnou vylezou i slezou. Dostanete tedy vše, co je potřeba k bezpečnému požití.
Samotné sestavení pak není těžké a potrvá jen chvilku. Téměř ihned pak můžete trampolínu začít využívat.

Nejen na skákání, ale i jako terapeutický prvek

Myslíte si stále, že její pořízení je zbytečné a děti bude bavit jen chvíli? Není to pravda. Kromě radosti a každodenního pohybu podpoří:
· prevenci vzniku nadváhy
· zlepšení koordinace a motoriky
· soustředění a celkové zklidnění
· nápravu specifických poruch učení a hyperaktivity
I zde však dbejte na bezpečnost a nenechávejte děti o samotě, skákat ve velkém počtu najednou či zbytečně dlouho, zvlášť pokud nejsou ještě zvyklé.