Zpříjemněte si dietu chutnými proteinovými koktejly

Povězme si, jaké jsou zásady při keto dietě bmikalkulacka.cz . Ale nejdříve bychom měli pro všechny objasnit tento pojem, tedy alespoň pro ty, kteří neznají rozdíly mezi ketonovou, bílkovinnou, nízkosacharidovou, proteinovou či keto dietou. Tyto názvy zní sice rozdílně, ale vyjadřují stále jednu a tu samou dietu, respektive stejný soubor dodržování dietních opatření.

To znamená, že ve stravě se budeme snažit, aby co největší podíl zaujímaly bílkoviny (proteiny) a nižší podíl zdravých tuků a i sacharidů. Všechny tyto složky jsou totiž ve stravování důležité a každá má své zastoupení. Jako trojnožka – také potřebuje všechny tři nožky, abyste na ní mohli pohodlně sedět a jakmile jedna nožka chybí, začne se povážlivě kývat. Stejně tak i zásady ketodiety – musí zde být zastoupeny všechny tři atributy, jen každá v jiném poměru, aby se vaše dieta nezačala povážlivě kývat …

obézní ženy

Řekli jsme si, co je důležité, ale také si musíme říct, čeho bychom se při dietě měli vyvarovat. Důležité je nejíst nárazově, ale pravidelně! Jen tak se vyvarujete atakům na ledničku, kterou jste schopni během pár minut zcela vyprázdnit.

Dodržovat pitný režim snad už ani nemá cenu připomínat, ale stále jsou mezi námi tací, kteří nedoceňují to, že pít se musí, protože tím přispíváte k celkové očistě vašeho organismu. Samozřejmě pít a pít je rozdíl. Do pitného režimu nepočítáme žádný alkohol, byť by to byla jedna jediná sklenička vína, natož tvrdý alkohol, nýbrž dobrou kohoutkovou vodu, bylinné čaje, ale také třeba i polévku, která je tvořena z větší části tekutinou. Na to mnozí zapomínají. Pro úplnost dodáváme, že ani kávu a černý čaj nelze započítat do zdravého pitného režimu.

bylinkový čaj pohoda

Pitný režim si můžete zpříjemnit i proteinovými koktejly firmy KetoMix, které jsou velmi chutné a vybírat tak můžete z různých vám oblíbených příchutí. Jejich příprava je navíc velmi snadná. Jednoduše naplníte šejkr doporučeným množstvím vody, nasypete proteinový prášek, protřepete a necháte cca dvě minutky odstát a chutný nápoj máte v cuku letu připravený.