Někteří lidé mohou mít obtíže zhubnout

Ne vždycky se jedná o morbidně obézní lidi, kteří se snaží shodit nějaké to kilo dolů, zůstat fit nebo se dostat ke své vysněné postavě zase o krok blíže. Někdy je to velice náročný proces, kdy musí být splněno hned několik různých kroků kumulativně, aby se vůbec nějaké hubnutí mohlo odehrát. Děláte některé z těchto chyb, které se opakují napříč českou populací velice často? Ale ještě než přejdeme k chybám, rádi bychom upozornili, že někteří lidé mohou sníst a dělat, co jen chtějí a klidně trávit dny obžerstvím a ležením při televizi – a nic se jim nestane a pořád budou krásně štíhlí. Ale někteří takové štěstí nemají a od toho jsme tu nyní my.
zpocený muž s činkami v posilovně.jpg

  1. Vynechte nadměrnou konzumpci sacharidů

Může to být nepřiměřený příjem sacharidů ze smažených brambor, vařených brambor, hranolek, těstovin, rýže – zkrátka omezte cukry. Správný poměr potravin na talíři by měl být zhruba po jedné čtvrtině maso, vejce či rostlinné bílkoviny, čtvrtina talíře příloha (brambory, rýže, těstoviny, luštěniny) a poté polovina talíře by měla být ze zeleniny či ovoce. Pokud vám to nějak nesedí do počtu, tak možná je třeba to pozměnit.

  1. Začněte používat doplňky stravy na hubnutí

Například sibutramin je úžasný přípravek na hubnutí, který vám pomůže spálit nadbytečné tuky a dopomůže vám dostat se k vysněné postavě na léto nebo na dovolenou. Určitě si nenechte ujít takovou příležitost, hlavně když je tolik možností, ze kterých můžete volit, a všechno jsou to dobré ověřené produkty, které byly testovány a mají spoustu věrných zákazníků.
ztráta váhy, napsaná na modrém talíři.jpg

  1. Kardio

Kdo by neznal mučení na páse v posilovně – bohužel i to je třeba, abychom se dostali ke krásné postavě, na kterou se pěkně dívá nejen v zrcadle. Kardio je neodlučitelná součást každého plánu na hubnutí, takže je nutné alespoň těch čtyřicet minut denně kardiu obětovat, alespoň zezačátku – ale opravdu to nepřehánějte. Můžete navíc střídat běh, stepper nebo třeba skoky přes švihadlo!