Dokonalé pozadí – jak na to?

Dokonalý zadeček není věc, kterou dostanete zadarmo. Samozřejmě, k němu byla genetika přívětivá, a tak nemusí vydat tolik námahy, jako ostatní. Ale většina z nás pro dokonalou postavu musí něco udělat.

Jak tedy na to, aby naše pozadí vypadalo lépe?

Cvičení

Nejspíš nejotravnější ale za to nejúčinnější a nejlevnější způsob, jak proměnit své tělo. Ať už chodíte do posilovny, nebo cvičíte doma, zaměřte se na své zadní partie a dopřejte jim pořádnou péči v podobě cvičení. Na internetu najdete spousty návodů a tutoriálů, které cviky jsou nejlepší pro vytvarování dokonalého zadečku. Pozor, dbejte na správnost cviků a před každým cvičením se protáhněte, jinak byste si mohli způsobit více škody než užitku. Pokud si nejste jistí, zda byste sami takové cvičení zvládli bez rizika úrazu, neostýchejte si alespoň na pár lekcí zaplatit trenéra.

Cvičení

Tvarující oblečení

V dnešní době, kdy je hon za dokonalou postavou větší než kdy předtím, přichází výrobci oblečení s možností, jak vypadat lépe bez toho, abyste se museli mořit v posilovně, nebo vydávat velké peníze za plastické operace. Tvarovací prádlo, tvarovací džíny či tvarovací legíny. To vše vám po natažení pomůže vypadat lépe a cítit se lépe. Pozor, nezapomínejte ale, že se stále jedná o iluzi. Nechcete pak někoho nepříjemně překvapit, pokud si oblečení sundáte.

Plastika

Plastická operace

Nejnákladnější a v podstatě nejbolestivější možnost, jak si vytvarovat dokonalý zadek, je plastická operace. Připravte se ale, že v tomto případě vás to bude stát opravdu více, než pár stovek za oblečení či pár tisíc za trenéra ve fitness centru. Hrozí také samozřejmě různé pooperační komplikace. Tato možnost zkrátka není pro každého, ale pokud e rozhodnete do toho jít, nezapomínejte, že zrovna na tomto místě se nevyplatí šetřit. Vybírejte si jen ověřené plastické chirurgy, u kterých budete mít jistotu, že odvedou profesionální práci.