Bez auta

Tahle situace je sice hodně alarmující pro ekologii, ale ta už nikoho nezajímá. Takže se auta kupují jako na běžícím pásu a každý může mít třeba dvě.

A nyní si představte, že může dojít k situaci, kdy ani dvě auta nejsou dost. Jedno je mimo provoz a druhé si půjčil kamarád. A my auto nutně, ale opravdu nutně potřebujeme.

Taková potřeba však může vzniknout i jinak a u jiného člověka. Například cizince, který má sice řidičák, ale auto nechal doma a zde je jen jako turista. Taxíkem jezdit nechce a řídí rád. Takže auto chce za každou cenu. Ale kde je vzít.

auto na cestě

Řešení zcela jistě oba pánové řidiči znají. A vědí, co a jak. Automobil si jednoduše půjčí.

Půjčoven aut je plná republika, jsou na každém rohu, v každém větším městě. Stačí jen zvednut telefon a auto můžete mít vlastně během hodiny i s řidičem. Jen musíte vědět kam se obrátit. Pro takové případy je nejlepší mít v kapse nebo peněžence vizitku, popřípadě telefon přímo v mobilu. Jenže jak se k tomu dostat, pokud máte takovou potřebu poprvé?

Máte veliké štěstí, že čtete tento článek. Protože vám stačí kliknout na odkaz níže a ihned máte po problému. Ten vás totiž přenese na web, který má pražská půjčovna aut. A zde vám vyjdou vstříc v kterýkoli den a kteroukoli hodinu.

auto

Pokud se obáváte o technické zázemí, není to vůbec třeba. K autu je veškeré příslušenství, včetně technických průkazů a havarijního pojištění. Všechny vozy procházejí pravidelnou kontrolou a technickou prohlídkou. Takže se skutečně můžete spolehnout. Bonus navíc je pak to, že se nepočítají ujeté kilometry a také to, že klidně můžete nechat stát vůz kdekoli v Praze. Firma si pak pro něj přijede. Máte-li třeba pracovní poradu v restauraci a dáte si skleničku, nevadí. Auto nechte, kde je a odjeďte taxíkem. O zbytek se již firma postará.

Nezbývá, než abyste služby této společnosti zkusili na vlastní kůži.