Je čas na změnu, s macou

Maca peruánská

Pojďme si říct, jaké zázračné účinky má naše skvostná maca Peruánská. Maca, je druh řeřichy, a její zázrak spočívá v jejím kořenu. Maca, k nám přišla z jižní ameriky, a už je známá po celém světe. Už pradávní léčitelé, věděli, jak dokáže být Maca mocná. Maca ovlivňuje náš hormonální systém, a to jak ženský, tak mužský. Využívá se i jako doplněk stravy na plodnost, obou pohlaví. Maca si zkrátka nevybírá, má ráda obě pohlaví, a oběma také hodně pomáhá. Jen to není tak snadné, maca se musí užívat pravidelně, aby se dostavily žádoucí účinky. Proto je ideální, užívat macu v prášku. Nestojí Vás to žádnou přípravu, a každý den si jen vezmete tabletku. Prášek, si můžete přidat do svého jídla nebo pití. Pokud však nemusíte práškové podání. Můžete využít čaj, který má stejné účinky, jako maca v prášku. Pokud se chcete, o mace dozvědět více, navštivte naši webovou stránku, která Vám napoví, co maca je.

Maca peruánská

Poruchy reprodukce

Rozlišujeme několik poruch reprodukce, mezi ty nejčastější však patří poruchy erekce nebo spermatogeneze. Porucha erekce, s sebou nenese pouze tichou a trapnou chvilku. Nese s sebou i menší šanci na početí, a to už je situaci, která by se měla co nejdříve řešit. Porucha reprodukce, se začíná označovat až rok potom, co jste se začali o početí vědomě snažit. Jistě, je na prvním místě, konzultace s lékařem, u obou pohlaví. Pokud ten vyloučí možné zdravotní komplikace, jako je právě spermatogeneze, tak je řada jen na Vás. Určitě je vhodné, přehodnotit priority v životě, jako je například stres, strava a zejména životní styl.

Životní styl

Často lidé nevěří, jak moc, dokáže strava ovlivnit hormonální oblast, u obou pohlaví. Opravdu doporučujeme, do svého života, zapojit i macu peruánskou, která má opravdu viditelné a blahodárné účinky macy v prášku Erectmax.cz, pro tělo. Dvě tabletky denně, a uvidíte, ten zázrak. Nebojte se, říct si o pomoc, je čas na změnu.