Co takhle strávit dovolenou v Mikulově?

Hledáte nějaké příjemné místo k oddechu? Místo, které budete mít po ruce někde v České republice? Místo, kde naleznete vše potřebné pro dokonalou relaxaci?
Pod dokonalým odpočinkem si různí lidé představují rozdílné věci, každý jsme zkrátka jiný. Někdo touží po skvělých gastronomických zážitcích, jiný po dokonalé wellness nabídce, a dalšího člověka více osloví příjemné prostředí, kde může nějaký čas pobývat. Ať už vy sami preferujete libovolnou variantu odpočinku, tak si můžete být jistí, že to vše najednou je pro vás připraveno přímo na samotném jihu Moravy, v hotelu v Mikulově.

pokoj

Jedná se o dokonale dobře dostupné místo, kam snadno dojedete jak automobilem, tak hromadnou dopravou, třeba vlakem. Můžete zde samozřejmě pohodlně zaparkovat na hotelovém parkovišti a rezervovat si zde pobyt na jak dlouho si jen budete přát – nezáleží na tom, zda se zde jen zastavíte na své cestě do Rakouska anebo zda zde strávíte dlouhou letní dovolenou s celou rodinou. Ať už to bude jakkoli, jste zde v každém případě vítaní a rozhodně zde budete spokojeni.

mikulov

Hotel v Mikulově vám nabízí prvotřídní služby v nádherném prostředí! Vždyť který jiný kraj je k návštěvníkům více pohostinný, než právě jižní Morava? Dobře se zde najíte i napijete, v privátním wellness centru můžete relaxovat bez omezení a využít můžete jak masáží, sauny anebo vířivé vany s výhledem na svatý kopeček. Prostředí hotelu je opravdu krásné, personál je velmi ochotný a o různé zážitkové a kulturní akce zde není nouze. A okolí hotelu vaše zážitky ještě více umocní, ať už patříte k milovníkům přírody anebo třeba architektury. Na jižní Moravě se potkávají přírodní krásy spolu s kulturními skvosty zdejší krajiny. V samotném Mikulově je k vidění několik architektonických památek a do vyhlášeného Lednicko-valtického areálu to odtud také není daleko, stejně tak jako do rakouského velkoměsta Vídně.